«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Англійська мова
English
НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Навчання мови дошкільників – процес дуже цікавий, оскільки основним його прийомом є гра. У грі дитина легко накопичує, закріплює й активізує свій словниковий запас; навчається фонетично правильно повторювати англійські слова за викладачем, тобто поетапно формує слухову увагу, фонетичний слух і правильну вимову; опановує певну кількість простих граматичних структур і вчиться уважно ставитися до мовлення співрозмовника. Саме в ігрових ситуаціях дитина починає використовувати вивчений лексико-граматичний матеріал, оскільки гра створює передумови для природних ситуацій спілкування.

Англійська мова, у нашому дитячому садку, проводиться за спеціальною програмою Т. Шкваріної. За цією програмою побудоване планування у формі поетапно-концентрованого вивчення. Лексичний матеріал повторюється у середній та старшій групі, але в старшій розширюється. Знання більшої кількості слів допомагають будувати словосполучення і речення, а з них короткі розповіді і діалоги.

Ваші діти відвідують гурток по вивченню англійської мови 2 рази на тиждень, тому вони перебувають в іншомовному середовищі лише на заняттях.

Навчайте граючи, навчайте легко, залучайте малюків до гри під назвою «навчання», зробіть дітей активними учасниками цього дивного дійства, і результати не примусять себе довго чекати. І тоді ви з упевненістю зможете підписатися під словами американського просвітителя, ученого і державного діяча Бенджаміна Франкліна:


Скажи мені, і я забуду.
Навчи мене, і я запам’ятаю.
Залучи мене, і я навчуся.
скачать софт
Які додаткові гуртки і заняття в нашому садку потрібні дітям?